категорії: фото

Ясінська вітає «З новим шоком!»

теґи: Yasinska, Yasinska, Новий Рік

 


Світ вирує у передноворічній метушні, святкової атмосфери якій додають не лише Миколайчики та ялинки усюди, слизота під ногами і сніжні мухи, а й музика. З правильними ритмами і клопоти стають приємністю.  До циклу новорчно-різдвяних свят співачка Людмила Ясінська днями презентувала пісню-привітання «З новим шоком!», яка вже зараз надихає святкувати на повну силу у ефірах українських радіостанцій. 

Музику для «шоково-новорічної» пісні написав відомий композитор Геннадій Крупнік, який співпрацює з такими видатними іменами як Софія Ротару, Таїсія Повалій, Ірина Білик, Андрій Данилко, Лоліта Мілявська та багатьма іншими. Натомість автором бульбашково-запальних і як завжди дотепних слів композиції став знаний галицько-волинський репер із київською пропискою Вова зі Львова, якого Людмилині прихильники знають з дуетної пісну «Шури-мури». Сценічна прем’єра пісні про «веселих, щасливих, снігурку-хлопчина, голого діда мороза і повну неглибоку ванну напоїв» відбудеться вже другого січня на церемонії нагородження «Люди року. Золотий лев-2010», яку проводить журнал «RIA Львів».  

Та на одному записі Ясінська не зупинилася. І доки люди скуповують шампанське, нарізають дрібненькими квадратиками салат «Олів’є», марнують останні дні року стоячи у корках, зіркова білявка трудиться біля мікрофону у одній із київських студій.

– Незабаром у ротації з’явиться ще одна новинка – авторська пісня  «Танго», спільна робота з Black D. Це уже другий наш дуетний трек. Дебютний «Трилер» мав не аби-який успіх у слухачів, – розповіла Ясінська. – Давно хотіла написати пісню в латино-американському стилі, який мені дуже близький, адже я з дитинства займалася бальними танцями, і ось нарешті одна з мрій втілилася. «Танго» мені дуже близька по духу та стану душі. Це не просто чергова композиція, це те, що зараз мене переповнює. Слова, ритм, мелодія – все відповідає моєму теперішньому світу, переживанням та почуттям. Я намагалась максимально наблизити слухачів до себе через свою творчість і сподіваюся мені це вдасться. Тож очікуйте!

 Проте Новий 2011 рік Ясінська зустріне у рідному місті – працюючи і святкуючи. І лише на Різдвяні канікули планує влаштувати собі активний відпочинок на лижах. Щоправда гірку для спуску Ясінська ще не обрала – чи то у Словенії, чи то у Австрії… Та й там на довго не затримається, адже поводивши козу на Маланки вирушить до Вроцлава з черговим концертом…

Ясінська, Yasinska